Salon optyczny

Wykonujemy różnego rodzaju okulary korekcyjne
i znamy się na tym bardzo dobrze.

Bazujemy na dobrych jakościowo soczewkach okularowych.
Chcemy, żeby Twoje widzenie było jak najlepsze i zapewniało
Ci najwyższy komfort.

Wykonujemy różne rodzaje okularów korekcyjnych

Okulary korygujące krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm – okulary do noszenia na stałe o różnych konstrukcjach (sferycznej lub asferycznej) oraz powłokach antyrefleksyjnych; zaproponujemy odpowiedni materiał soczewki w zależności od wielkości mocy.

Okulary hamujące krótkowzroczność u dzieci – krótkowzroczność rozwija się wraz ze wzrostem oka, aż do około 24 r.ż. Im większa wada wzroku , tym większe jest ryzyko chorób siatkówki w przyszłości. Oferujemy soczewki okularowe o specjalnej konstrukcji (Hoya MiYOSMART), które według badań klinicznych mają potwierdzoną klinicznie skuteczność w hamowaniu postępu wady wzroku. Dajemy gwarancję bezpłatnej wymiany tych soczewek na nowe, jeśli w ciągu roku od zakupu wada wzrośnie o więcej niż 0,5 dptr.

Okulary progresywne – takie, które zapewnią Ci ostre widzenie na każdą odległość, abyś nie musiał/musiała nosić dwóch par okularów; sukces w dopasowaniu takich okularów wiąże się ze starannym doborem mocy korekcyjnych, odpowiednim doborem oprawki oraz starannie wykonanymi pomiarami montażowymi. Dajemy gwarancję wymiany soczewek w ciągu miesiąca, jeśli funkcjonowanie w nich nie będzie zadowalające.

Okulary przeciwsłoneczne z korekcją – aby móc widzieć wyraźne i komfortowo, gdy świeci słońce, nie musieć mrużyć oczu i chronić je przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

Okulary sportowe z korekcją – oferujemy szeroki zakres różnych rozwiązań okularowych dla osób uprawiających różne sporty: sporty kontaktowe, kolarstwo, bieganie.

Zapewniamy opiekę po zakupie

Ważne jest dla nas, aby nasi klienci byli zaopiekowani we wszystkich problemach, jakie mogą się zdarzyć z okularami. Oferujemy bezpłatną regulację opraw oraz wymianę nanośników; pomożemy w naprostowaniu opraw, jeśli zdarzy się awaria.

Mamy oko na dobry design

Prowadzimy staranną selekcję opraw, które znajdą się w naszym asortymencie. Nadrzędnym kryterium wyboru jest dla nas odpowiedź na pytanie, czy sami chcielibyśmy nosić te oprawy. Zwracamy uwagę na detale, staramy się, by nasze oprawy były małymi dziełami sztuki.

Dbamy o precyzję wykonania

Starannie mierzymy parametry ustawienia oprawy na twarzy, aby wykonać okulary jak najbardziej precyzyjnie. Chcemy, aby widzenie oraz korzystanie z okularów było maksymalnie komfortowe oraz by możliwości nowych okularów były wykorzystane w pełni.

Szeroki wybór oprawek

Śledzimy trendy i zapewniamy szeroki wachlarz oprawek zarówno klasycznych jak i modowych, aby każdy znalazł to, w czym czuje się i wygląda najlepiej.

Wiemy, że okulary wpływają na to jak odbierają nas inni ludzie.
Oprawy okularowe potrafią wyostrzyć rysy twarzy lub je złagodzić; wpłynąć na odbierany kolor naszej cery lub kształt twarzy. Potrafią dodać pewności siebie i wpłynąć na to jak się ze sobą czujemy.

Bardzo lubimy promować ekstrawaganckie oprawy i pokazywać, że oryginalne modele potrafią świetnie podkreślić urodę lub stworzyć dopracowaną i wyjątkową stylizację nawet do klasycznego stroju.

Kto pomoże Ci w doborze opraw?

Dariusz

Dariusz Cieciora

Doradca klienta.
Z branżą optyczną związany od siedmiu lat.

Zadowolenie klienta jest dla niego kluczowe. Skupia się przede wszystkim na jego indywidualnych potrzebach.

Wygląd i samopoczucie klienta jest jego priorytetem.

Magdalena Swat

Optometrystka, optyk okularowy.
Związana z branżą optyczną od ośmiu lat. 

W okoLAB dba o dobór asortymentu, aby móc zaproponować szeroki przekrój kształtów, kolorów i typów oprawek w szerokim zakresie cenowym.

Pomoc w doborze odpowiedniej oprawy do twarzy klienta jest dla niej przyjemnością.

Zobacz nasze realizacje oraz oprawki: